Bronnen Bronnen
Bronnen

S7662

Aangegeven lijken Baflo en Rasquert (Algemene bron)
hierin
Reinder Pieters Berghuis (~1751-1807)

S7663

Huwelijksregister Eenrum (Algemene bron)
hierin
Roelf Reinders Berghuis en Elizabeth Folkerts van Maren
Wirster Drewes Werkman en Jantjen Reinders Berghuis
Jan Bouwsema en Dina Bronkema
Hindrik Strating en Angenieta Smit
Tamme Reits en Etje Roelfs Berghuis
Jan van der Bleek en Etje Roelfs Berghuis
Jakob Frederik Steenhuis en Antje Polman
Franciscus Jacobus Smit en Meintina Polman
Meinnard Anne Polman en Louwke Bouwman
Jan Oldenhuis en Annette Harmina Flikkema
Alle Willems Koolstra en Antje Hindriks de Vries
Jacob Jans Rietema en Adriaantje Klaassen Thema
Pieter Jannes Torringa en Anje Klaassens Thema
Derk Klaassen de Waard en Leusina Klaassen Thema
Harm Hendriks Addinga en Frouwke Klaassen Thema
Harmannus Havinga Broekema en Aafke Pieters Torringa
Pieter Jannes Torringa en Klaardina Klaassen Thema
Harmannus Havinga Broekema en Martje Kruizinga
Albertus Wiersum en Sibrig Broekema
Pieter Broekema en Martje van der Kamp
Tonnis Meijer en Sibrig Broekema
Jan Stol en Anje Tempel
Wilem Janse en Aaltje Dijk
Kornelis Nienhuis en Johanna Janse
Garmt Zijlstra en Fenna Borgers
Geert Zijlstra en Pieterke Veenekamp
Jan Zijlstra en Sjoukje Sibma
Derk Zijlstra en Antje Schipper
Harmannus Zijlstra en Janna de Vries
Jan Jacob van Dijk en Geertje Zijlstra
Garmt Zijlstra en Jantje Ronda
Hendrik Broeils en Frouwke Sterenberg
Jacob van Dijken en Anna Marringa
Jan Wiersema en Trientje Stoit
Pieter Cleveringa en Elizabeth Fongers
Berend Bos en Derktje van der Tuuk
Jan de Jong en Annie Dekker
Klaas Dik en Trijntje Dekker
Klaas van der Tuuk en Derktje Dijkveld Stol
Klaas Stol en Pieterke Helder
Harmannus Stol en Reina Stol
Jakob Iwema en Jacoba Fokkens
Johan Torrenga en Anna Maria Elema
Adolf Jan Venhuizen en Grietje Klunder
Willem Zwaagman en Frouwke Menna Lanting
Willem Stuit en Anna de Pater
Thimen Zijlstra en Martje Stuit

S7664

Huwelijksregister Aduard (Algemene bron)
hierin
Sijmon Hindriks Smit en Sijtske Pieters Wieringa
Johannes Hindriks Faber en Sijtske Pieters Wieringa
Claas Reinders Berghuis en Ebeltje Geerts Bakker
Geert Jurrien Waaij en Anje Cornelia Alma
Aries Broekema en Henderika Boer
Heine Geerts de Vries en Aaltje Goossen Braker
Roelf Kamphuis en Martje Buursema
Popko van Bolhuis en Trijntje Groenmeijer
Popko van Bolhuis en Romktje Lantinga
Alle van Bolhuis en Stientje Soesbeek
Derk van Bolhuis en Geeske Klaver
Jent Ruiter en Menje Scharma
Albert Ruiter en Anna Koekkoek
Jelte Bolt en Jantina Ruiter
Roelf Dop en Susanna Bolt
Dirk Vonk en Elsien Steegstra
Jan Wiegers en Geessiena Steegstra
Remke Johannes Croese en Dieuwertje Steegstra
Jan Moes en Janna Jongebloed
Hindrik Smit en Anje de Noord
Pieter Smit en Auktje Akkersma
Reinder Moes en Stijntje Smit
Sijmen Moes en Dieuwerke Siertsema
Jakob Dekker en Aske Wieringa
Ritzo Holtman en Dirkje Bos
Klaas Hekma en Jantje Tiesema
Hendrik Huitsing en Trientje Martini
Jan Martini en Pieterke Huitsing
Hendrik Ite de Boer en Grietje Udema
Willem Meijwes en Elzina Frederika Elslo

S7665

Huwelijksregister Baflo (Algemene bron)
hierin
Aldert Hindriks Huizinga en Nieske Reinders Berghuis
Ailke Popkes Hoekzema en Antje Sinningh
Jacobus Hoekzema en Fenje Zijlstra
Harm Bouwman en Elje Dijkema
Hindrik Dekker en Martje Schipma
Arien Post en Geertruida Hamminga
Evert Jans Doornbos en Stijntje Tjarks Balkema
Enje Balkema en Eltje Krai
Tjark Balkema en Hilje Siekman
Reinder Mulder en Jantje Slager
Klaas Reitzema en Anje Doornbos
Tjark Doornbos en Janna Tempel
Geert Soegies en Stientje Reitzema
Bette Alma en Cornelia Reitzema
Derk Ubel Ritzema en Grietje Reitzema
Elle Addinga en Stientje Doornbos
Abel Muinck en Derktje Bolhuis
Klaas Rijkel Rijkels en Aaltje Rentjens Vos
Hendirk Jan Nienoord en Anje van der Tuuk
Nikel Elgelbertus Grommers en Jantina Nienoord
Heine Geerts de Vries en Geertruida Jans Dijkhuis
Jannes de Waard en Willemina Bruins
Harm Addinga en Martje ten Bos
Willem Jan Sijtsma en Sipekelina Henderika Addinga
Kornelis Rijpke van der Tuuk en Kunje Addinga
Popko Zaagman en Wobbechien Walraven
Popko Zaagman en Gesina Hoeksema
Jacob Luitjes Doornbos en Diewertje Meinderts Wieringa
Gerhard Thomas Heidergott en Hilje Klamer
Jan Heidema en Antje Zuidema
Jene Wiersum en Anje Elema
Reinholt Pool en Anje Sterenberg
Hendrik Drent en Jetje Sterenberg
Klaas Jannes Munting en Martje Moorlag
Sebe Kruijer en Trientje Dijkstra
Hendrik Stookzel en Aafke Cejes Kruizinga
Menne Pieters Glas en Bouke Kruizinga
Willem Grashuis en Siertje Kamphuis
Gerrit Kamphuis en Freke Bouwman
Gerrit Berghuis en Aafke Vos
Gerrit Berghuis en Fokeltje Poel
Johannes van der Landen en Eilje Wiersema
Kornelis van Dam en Aaltje Rus
Jan Berghuis en Renske Niehof
Jakob Dekker en Anje Jonkman
Jacob Kruizinga en Aaltje Nauta
Jan Stol en Elizabeth Brunius
Berend Cornelis Bolt en Wemeltje de Witt
Kornelis Venhuizen en Janna Sinning
Jan Wieringa en Trijntje Huizenga
Roelf Hekman en Antje van Heukelem
Popko Aljes Venhuis en Jantje Mulder
Cornelis Roelof Meinardi en Aafke Smit
Tjaart Marringa en Stijntje Nanninga
Roelf Tuinier en Hendrikje Veldman

S7666

Overlijdensregister Eenrum (Algemene bron)
hierin
Jan Aikema (*1866-1959)
Etje Roelfs Berghuis (*1829-1887)
Jantjen Reinders Berghuis (~1781-1850)
Fenna Borgers (*1862-1931)
Aafke Broekema (*1878-1878)
Aafke Broekema (*1880-1964)
Aries Broekema (*1887-1961)
Johannes Broekema (*1851-1927)
Klaas Broekema (*1859-1859)
Ludolf Broekema (*1844-1860)
NN Broekema (-1885)
Sibrig Broekema (*1855-1941)
Aafke Michiels Bronsema (~1768-1836)
Jakob Dekker (*1876-1949)
Aaltje Dijk (*1849-1923)
Grietje van Dijk (*1865-1935)
Aafke Luitjes Doornbos (*1823-1896)
Luitje Jacobs Doornbos (*1847-1847)
NN Doornbos (-1850)
NN Doornbos (-1850)
NN Grommers (-1925)
Harm Havinga (*1878-1946)
Harmannus Havinga Broekema (*1815-1870)
Pieterke Helder (*1868-1948)
Pieter Popkes Hoekzema (*1826-1865)
Alida Anna Hofstee (*1878-1919)
Alberdina Huizenga (*1876-1957)
Wilem Janse (*1845-1916)
Anje Jonkman (*1872-1954)
Jakobus Egberts Kampstra (*1828-1875)
Pieter Wolters Klimp (~1779-1855)
Aafke Cejes Kruizinga (*1830-1885)
Martje Kruizinga (*1841-1875)
Grietje Lantinga (*1848-1885)
Tonnis Meijer (*1858-1939)
Kornelis Nienhuis (*1877-1964)
Jantina Nienoord (*1901-1948)
Anna de Pater (*1854-1925)
Martje Piel (*1871-1947)
Jan Willem Polinga (*1779-1828)
Reinder Polinga (*1812-1813)
Reinder Polinga (*1816-1816)
Reinder Polinga (*1819-1835)
Willem Polinga (*1816-1816)
Willem Polinga (*1822-1878)
Meinnard Polman (*1887-1888)
Meinnard Anne Polman (*1893-1964)
Simon Polman (*1856-1914)
Tamme Reits (*1816-1859)
Tammolina Reits (*1860-1861)
Anje Roekes (~1755-1834)
Jantje Ronda (*1862-1885)
Martje Stoit (*1863-1863)
Gerhard Pieter Stol (*1883-1883)
Jan Stol (*1825-1895)
Klaas Stol (*1871-1952)
Meerten Stol (*1877-1878)
Meerten Stol (*1878-1878)
Hendrik Stookzel (*1827-1898)
Allert Stuit (~1811-1902)
Hendrik Stuit (*1882-1903)
Willem Stuit (*1855-1937)
Anje Klaassens Thema (~1800-1829)
Johanna Klaassen Thema (*1807-1833)
Klaardina Klaassen Thema (~1802-1833)
Klaas Klaassen Thema (*1753-1819)
Aafke Pieters Torringa (*1824-1860)
Aaltje Pieters Torringa (*1828-1828)
Henderika Torringa (*1830-1837)
Henderika Pieters Torringa (*1823-1829)
Klaas Pieters Torringa (*1821-1887)
Pieter Jannes Torringa (~1791-1852)
Hendicus Warendorp-Torringa (*1827-1827)
Hinderikus Warendorp-Torringa (*1832-1832)
Wirster Drewes Werkman (~1785-1839)
Diewertje Meinderts Wieringa (*1817-1853)
Albertus Wiersum (*1853-1886)
Elle Wiersum (*1884-1958)
Harmannes Wiersum (*1882-1932)
Harmannus Zijlstra (*1895-1943)
Jan Zijlstra (*1887-1888)
Tjaard Thomas Zuidema (*1792-1876)
Antje Zwaagman (*1889-1921)

S7669

Geboorteregister Eenrum (Algemene bron)
hierin
Louwke Harms Addinga (*1818-1858)
Folkert Roelfs Berghuis (*1821-1850)
Berend Bos (*1885-)
Aaltje Bouwkamp (*1894-1977)
Louwke Bouwman (*1898-)
Aafke Broekema (*1878-1943)
Aafke Broekema (*1878-1878)
Aafke Broekema (*1880-1964)
Derk Harmannus Broekema (*1848-1892)
Emko Catherinus Broekema (*1876-1916)
Germdiena Willemina Broekema (*1881-1963)
Harmanna Broekema (*1883-1970)
Hilje Broekema (*1883-)
Jan Broekema (*1879-1962)
Johannes Broekema (*1851-1927)
Klaas Broekema (*1859-1859)
Ludolf Broekema (*1844-1860)
Pieter Broekema (*1845-1927)
Sibrig Broekema (*1855-1941)
Dina Bronkema (*1855-1919)
Oewe Bulthuis (*1818-1888)
Annie Dekker (*1907-1937)
Klaaske Dekker (*1915-2002)
Marten Dekker (*1905-)
Trijntje Dekker (*1903-1992)
Wilhelmina Klazina Dekker (*1911-)
Trijntje Dijkveld-Stol (*1880-1960)
Evert Jans Doornbos (*1815-1894)
Luitje Doornbos (*1849-1909)
Luitje Jacobs Doornbos (*1847-1847)
Meindert Berends Doornbos (*1852-1875)
Anna Maria Elema (*1881-1945)
Martje Pieters Elinga (*1811-1857)
Anna Ennema (*1861-)
Kornelis Ennema (*1865-)
Jacoba Fokkens (*1895-1973)
Nikel Elgelbertus Grommers (*1897-1952)
Harmannus Havinga Broekema (*1815-1870)
Jan Heidema (*1870-1940)
Pieterke Helder (*1868-1948)
Aafke Hoekzema (*1865-1947)
Abraham Iwema (*1885-1963)
Berend Iwema (*1860-1937)
Henderikus Simon Ferdinand Iwema (*1900-1944)
Jakob Iwema (*1888-1955)
Klaas Iwema (*1890-1962)
Tiemen Iwema (*1892-1966)
Trijntje Iwema (*1895-)
Johanna Janse (*1874-)
Wilem Janse (*1845-1916)
Trientje Jongsma (*1900-1995)
Martje van der Kamp (*1854-1938)
Egbert Kampstra (*1873-1887)
Grietje Klunder (*1903-)
Jan Kooi (*1869-)
Koenraad Kooi (*1882-1884)
Willem Kooi (*1871-)
Anje Krol (*1884-1929)
Jakob Alje Krol (*1885-1980)
Martje Kruizinga (*1841-1875)
Klazina Kuizinga (*1837-)
Frouwke Menna Lanting (*1902-)
Jochum Loonstra (*1895-1982)
Kornelis Nienhuis (*1877-1964)
Anje Polinga (*1826-1899)
Reinder Polinga (*1812-1813)
Reinder Polinga (*1816-1816)
Reinder Polinga (*1819-1835)
Willem Polinga (*1816-1816)
Willem Polinga (*1822-1878)
Antje Polman (*1889-)
Margaretha Polman (*1886-)
Meinnard Polman (*1887-1888)
Meinnard Anne Polman (*1893-1964)
Meintina Polman (*1891-)
Roelof Reits (*1858-1932)
Tamme Reits (*1816-1859)
Tammolina Reits (*1860-1861)
Garmt Rietema (*1861-1871)
Jan Garmts Rietema (*1835-1905)
Jakob Frederik Steenhuis (*1883-)
Martje Stoit (*1863-1863)
Derktje Dijkveld Stol (*1872-1951)
Gerhard Pieter Stol (*1883-1883)
Ida Stol (*1875-1924)
Jan Stol (*1825-1895)
Klaas Stol (*1871-1952)
Meerten Stol (*1877-1878)
Meerten Stol (*1878-1878)
Meerten Stol (*1881-1962)
Reina Stol (*1874-1957)
Harm Stuit (*1879-)
Hendrik Stuit (*1882-1903)
Martje Stuit (*1880-1975)
Willem Stuit (*1855-1937)
Aafke Pieters Torringa (*1824-1860)
Aaltje Pieters Torringa (*1828-1828)
Henderika Torringa (*1830-1837)
Henderika Pieters Torringa (*1823-1829)
Johannes Pieters Torringa (*1820-1862)
Klaas Pieters Torringa (*1821-1887)
Pieter Torringa (*1851-1916)
Engelina Trap (*1856-1928)
Pieterke Veenekamp (*1892-)
Gerrit Voogd (*1910-)
Hendicus Warendorp-Torringa (*1827-1827)
Hinderikus Warendorp-Torringa (*1832-1832)
Aaltje Jans Wieringa (*1825-1871)
Diewertje Meinderts Wieringa (*1817-1853)
Aafke Wiersema (*1878-)
Grietje Wiersema (*1883-)
Jan Wiersema (*1852-1931)
Klaas (Clarence John) Wiersema (*1879-1948)
Trientje Wiersema (*1876-)
Albertus Wiersum (*1853-1886)
Elle Wiersum (*1884-1958)
Freerk Wiersum (*1879-1960)
Harmannes Wiersum (*1882-1932)
Jene Wiersum (*1882-1976)
Albert Zeldenrust (*1879-)
Garmt Zijlstra (*1861-1939)
Jan Zijlstra (*1887-1888)
Freerk van Zuiden (*1841-1896)

S7670

Overlijdensregister Delfzijl (Algemene bron)
hierin
Hinderikus Alting (*1913-1956)
Anna Wichers Angerman (*1807-1857)
Annechiena Bakker (*1844-1918)
Bouwke Bakker (*1846-1846)
Jan Sijmens Bakker (~1801-1824)
Rempke Meertens Bakker (~1766-1822)
Simon Meertens Bakker (~1770-1844)
Jan Berghuis (*1848-1917)
Jantje Berghuis (*1842-1913)
Kornelis Berghuis (*1841-1860)
Trientje Berghuis (*1844-1921)
Wiert Kornelis Berghuis (*1804-1868)
Jan Boer (*1874-1956)
Anje Jans ter Borgh (~1772-1842)
Sjamke Doornbos (*1833-1907)
Klaas Drewes (*1872-1901)
Angenieta Hovinga (*1899-1900)
Hindrik Hovinga (*1899-1899)
Anna Kaijer (*1872-1951)
Meerten Kaijer (*1874-1941)
Waldrik Kaijer (*1839-1875)
Hillechien Jans Koerts (*1836-1885)
Aeilt Komdeur (*1878-1957)
Jantje Kooi (*1858-1937)
Eiske Kremer (*1848-1877)
Tietje van der Leest (*1866-1927)
Hendrik Nieweg (*1854-1915)
Omgo Tjapke Nieweg (*1888-1889)
Anje Polinga (*1826-1899)
Eike Jans Polinga (~1809-1858)
Annechien Schenkel (*1873-1941)
Maria Schenkel (*1864-1914)
Klaziena Annegiena Scherphuis (*1881-1881)
Angenieta Smit (*1837-1925)
Jan Smit (*1888-1889)
Jan Gijsbert Smit (*1864-1896)
Jan Jans Smit (*1832-1885)
Omgo Smit (*1862-1935)
Hindrik Strating (*1843-1920)
Barteld Wiert Swieringa (*1875-1875)
Eelina Afiena Swieringa (*1875-1875)
Popke Swieringa (*1846-1910)
Willemke Tilstra (*1876-1945)
Eppedina Tjaden (*1868-1899)
Freerk Venhuizen (*1875-1930)
Trijntje Zarkema (*1890-1891)

S7672

Contradoopboek 1810-1811 Kerkelijke gemeente - Eenrum (Algemene bron)
hierin
Eike Jans Polinga (~1809-1858)

S7673

Geboorteregister Eenrum 1842 (Algemene bron)
hierin
Jantje Berghuis (*1842-1913)

S7674

Geboorteregister Delfzijl (Algemene bron)
hierin
Albertus Alfing (*1882-1955)
Geertruida Alting (*1879-)
Fennechien Astuleng (*1873-)
Jan Autsema (*1875-1917)
Annechiena Bakker (*1844-1918)
Arent Frans Bakker (*1822-1865)
Bouwke Bakker (*1846-1846)
Elsien Bakker (*1841-1921)
Jan Bakker (*1878-)
Johannes Remkes Bakker (*1811-)
Simon Remkes Bakker (*1816-1870)
Jan Berghuis (*1848-1917)
Trientje Berghuis (*1844-1921)
Berendina Bijholt (*1894-1957)
Albertus Blaauw (*1889-1922)
Epko Meentjo Blaauw (*1905-)
Pieter Blaauw (*1887-1933)
Hinderika Blink (*1845-1929)
Geertruida de Boer (*1857-1928)
Ubelliena Boer (*1873-1930)
Lourens Jan Bol (*1897-)
Jantje Bruggers (*1836-1909)
Barteld Buist (*1896-1968)
Jan Dallinga (*1899-1970)
Aaltje Drewes (*1869-1944)
Annechiena Frederika Gillot (*1839-1885)
Hendrik Groothof (*1870-1945)
Arnoldus Guttinger (*1877-)
Gezina Wilhelmina Harsema (*1911-)
Sjouke Hoeksema (*1890-1970)
Klaassien Hollander (*1864-1961)
Biefke Hop (*1831-1877)
Angenieta Hovinga (*1899-1900)
Angenieta Hovinga (*1901-)
Elizabeth Hovinga (*1897-)
Hindrik Hovinga (*1899-1899)
Jan Hovinga (*1868-1937)
Pieterke Huisman (*1865-1940)
Anna Kaijer (*1872-1951)
Harke Kaijer (*1870-)
Meerten Kaijer (*1874-1941)
Waldrik Kaijer (*1839-1875)
Harmannus Kapper (*1815-1886)
Elibertus Keijer (*1884-)
Geert Keijer (*1879-1941)
Roelf Keijer (*1886-1954)
Wilhelm Keijer (*1882-1946)
Anna Kiewiet (*1887-1954)
Kasper Komdeur (*1879-1966)
Trijntje Komdeur (*1881-)
Elzina van Komen (*1886-)
Elizabeth Pietertje Krol (*1905-)
Jantje Kuiper (*1879-)
Anje Minnes (*1900-)
Eelje Mulder (*1882-)
Trijntje Jantina Mulder (*1888-1964)
Antje Nieweg (*1884-1941)
Imkje Nieweg (*1885-1948)
Omgo Tjapke Nieweg (*1888-1889)
Omgo Tjapko Nieweg (*1891-)
Tjapko Omgo Nieweg (*1889-1948)
Grietje de Roos (*1892-1980)
Annechien Schenkel (*1873-1941)
Geert Schenkel (*1889-1943)
Geertje Schenkel (*1891-1959)
Hendirik Schenkel (*1887-1955)
Hielktje Schenkel (*1888-1953)
Maria Schenkel (*1864-1914)
Hillechien Scherphuis (*1879-)
Hinderikus Scherphuis (*1875-1918)
Jacob Scherphuis (*1877-1898)
Jans Scherphuis (*1842-1898)
Klaziena Annegiena Scherphuis (*1881-1881)
Harm Klaas Scholtens (*1901-)
Zwaantje Schoonbeek (*1885-)
Annechina Jantina Schuitema (*1883-1958)
Andries Smit (*1864-1940)
Jan Smit (*1888-1889)
Jan Jans Smit (*1832-1885)
Jan Jans Smit (*1895-)
Barteld Wiert Swieringa (*1875-1875)
Eelina Afiena Swieringa (*1875-1875)
Eppedina Tjaden (*1868-1899)
Evert Tjaden (*1868-1956)
Petronella Jans Toxopeus (*1813-1861)
Roelf Tuinier (*1883-1954)
Jantje Vechter (*1891-)
Jantje Veldman (*1880-1916)
Aeilke Vos (*1878-1963)
Grietje (Greetje) Vos (*1876-)
Martje Vos (*1893-)
Reintje Vos (*1845-1904)
Anje de Vries (*1896-)
Antje de Vries (*1882-)
Hindrik Wildeman (*1889-)
Roelfien de Witt (*1892-)
Tonnis Zarkema (*1891-1967)

S7675

Overlijdensregister Appingedam (Algemene bron)
hierin
Willem Alsema (*1852-1939)
Pieterke Alting (*1883-1885)
Arent Frans Bakker (*1822-1865)
Frans Bakker (*1861-1881)
Grietje Bakker (*1889-1891)
Aaltje de Boer (*1854-1917)
Jacob Boer (*1851-1924)
Aafke Bos (*1878-1956)
Henderikus Bos (*1882-1959)
Jan Bosch (*1880-1935)
Aagtje Bouwman (*1867-1959)
Freeke Bouwman (*1875-1948)
Geziena Pieternella Bouwsema (*1944-1945)
Jan Bouwsema (*1869-1952)
NN Bouwsema (-1940)
Cornelia van den Broek (*1867-1871)
Frouke van den Broek (*1825-1825)
Frouke van den Broek (*1828-1907)
Gerardus van den Broek (*1824-1878)
Gijsbert van den Broek (*1801-1882)
Hielkje Westra van den Broek (*1836-1875)
Kornelia van den Broek (*1865-1866)
Omgo van den Broek (*1831-1858)
Jan Broekema (*1879-1962)
Geessie Clobus (*1869-1954)
Biefke van Dam (*1853-1929)
Evert van Dijk (*1880-1949)
Alje Doornbos (*1870-1956)
Heiko Doornbos (*1917-1918)
Gepke Ekens (*1889-1948)
Seilina Henderika Elema (*1895-1965)
Jan Derks Hoeksema (*1824-1907)
Anna Kiewiet (*1887-1954)
Frouwke Hindriks Klatter (*1758-1826)
Anje Kolk (*1888-1955)
Martje Kremer (*1857-1952)
Helena Jans Kuiper (*1829-1882)
Jantje van der Laan (*1884-1959)
Hilje Luursema (*1872-1962)
Abel Makken (*1857-1924)
Annechien Makken (*1882-1883)
Grietje Makken (*1894-1895)
Jan Makken (*1880-1958)
Willem Makken (*1879-1959)
Pieterke Meijer (*1858-1940)
Anje Mulder (*1849-1909)
Antje Omges Nieweg (~1793-1857)
Omge Hindriks Nieweg (~1749-1821)
Aaltje Polman (*1885-1886)
Meint Polman (*1851-1888)
Geessien Reiffers (*1892-1962)
Annechina Jantina Schuitema (*1883-1958)
Anna Alida Smedes (*1848-1928)
Antje Smit (*1869-1875)
Jacob Smit (*1868-1868)
Jantje Smit (*1872-1949)
Klaas Stedeveld (*1874-1902)
Kornelis Veenkamp (*1863-1925)
Jacobina Volhand (*1875-1921)
Aeilke Vos (*1878-1963)
Hendrik Westers (*1892-1965)
Eza Wijdeveld (*1884-1933)
Martha de Wit (*1871-1952)
Hubertus ten Wolde (*1883-1918)
Jurrien Zarkema (*1852-1934)

S7677

Huwelijksregister Kantens 1859 (Algemene bron)
hierin
Mendelt Mendelts en Trientje Werkman

S7678

Huwelijksregister Bedum 1876 (Algemene bron)
hierin
Pieter Mendelts en Trijntje Woldring

S7679

Huwelijksregister Bedum 1881 (Algemene bron)
hierin
Pieter Mendelts en Anna Zijlema

S7680

Geboorteregister Kantens 1863 (Algemene bron)
hierin
Anna Cleveringa (*1863-1891)

S7681

Huwelijksregister Loppersum 1907 (Algemene bron)
hierin
Jacob Alberts Mendelts en Lebertha Willemina Muda

S7682

Geboorteregister Winsum (Algemene bron)
hierin
Germt Hindrik Aalfs (*1869-)
Bette Lammerts Alma (*1838-1923)
Klaas Alma (*1841-1892)
Hendrikje Antoon (*1888-)
Antonie Beekman (*1844-1930)
Jacoba Beekman (*1894-)
Klaziena Beekman (*1887-)
Gezina Jantina Beukema (*1893-)
Jantje Gezina Beukema (*1893-1914)
Tjaart de Boer (*1854-1901)
Ettje Cleveringa (*1877-)
Klaas Cleveringa (*1862-1869)
Roelfien Cleveringa (*1875-1946)
Eise Dekker (*1886-1888)
Eisso Dekker (*1889-)
Geertruida Dekker (*1901-)
Hillechien Dekker (*1891-1968)
Hindrik Dekker (*1893-1957)
Jacob Dekker (*1896-)
Elizabeth Dijk (*1850-)
Jan Tomas Dijk (*1823-1888)
Sijmon Pieters Dijk (*1820-1851)
Tomas Dijk (*1844-1925)
Willemina Dijk (*1846-1846)
Willemina Dijk (*1847-1851)
Anje Dijkinga (*1863-1919)
Freerk Dijkinga (*1858-1904)
Aaldrik Evenhuis (*1880-1880)
Aaldrik Evenhuis (*1882-1883)
Aaldrik Evenhuis (*1887-1935)
Anje Evenhuis (*1883-)
Meerten Evenhuis (*1852-1937)
Pieter Evenhuis (*1893-)
Sietske Evenhuis (*1889-)
Simon Evenhuis (*1886-1954)
Aafke Graver (*1899-1980)
Geert Groenewold (*1853-1856)
Hindertje Groenewold (*1849-1904)
Trijntje Groenewold (*1851-1915)
Jakob Groenewolt (*1850-1931)
Aame Joost van Ham (*1822-1899)
Gerhard Thomas Heidergott (*1893-1952)
Berend Heringa (*1905-1989)
Jan Jannes Heringa (*1903-)
Anno Hoekzema (*1852-1852)
Derk Hoekzema (*1856-1857)
Grietje Hoekzema (*1853-1883)
Harko Hoekzema (*1843-1924)
Aafke Hofman (*1875-1928)
Derk Hofman (*1878-)
Derktje Hofman (*1884-)
Everdina Hofman (*1902-)
Johannes Hofman (*1882-1966)
Lambertus Hofman (*1899-)
Simon Hofman (*1880-)
Geert Huitsing (*1889-1964)
Hendrik Huitsing (*1891-1892)
Aaffien Jans Huitzing (*1827-1848)
Aaltje Huitzing (*1906-)
Anna Huitzing (*1886-1970)
Arend Hendrik Huitzing (*1880-1942)
Eize Huitzing (*1896-)
Geert Huitzing (*1899-)
Gerrit Huitzing (*1888-)
Grietje Jans Huitzing (*1833-1871)
Jakob Huitzing (*1884-)
Jan Huitzing (*1882-)
Jan Huitzing (*1892-)
Jantinus Huitzing (*1903-)
Jantje Huitzing (*1878-1908)
Jantje Huitzing (*1890-1892)
Pieter Huitzing (*1889-)
Weike Huitzing (*1891-1978)
Zwaantje Jans Huitzing (*1830-)
Berend Johannes (*1871-)
Martje Kamphuis (*1837-1923)
Hilje Klamer (*1901-1964)
Jan Klamer (*1900-1981)
Pieter Klamer (*1896-)
Reinold Klamer (*1898-1902)
Willem Klamer (*1894-)
Tieszina Kooi (*1880-1962)
Timen Kooi (*1852-1934)
Jacob Leeuwe (*1852-1855)
Roelf Martini (*1879-1957)
Reinholt Meima (*1879-1970)
Jan Meisner (*1887-)
Renske Niehof (*1864-1945)
Mattje de Pater (*1876-)
Anje Pott (*1865-)
Anna Pott (*1870-1872)
Anna Pott (*1873-1873)
Derk Pott (*1868-1868)
Derk Pott (*1869-)
Derktje Pott (*1872-1872)
Henderikus Pott (*1867-)
Janna Reker (*1905-)
Jan Ritzema (*1905-)
Enna Rot (*1903-)
Trijntje Runsink (*1834-1859)
Janna Sinning (*1872-1956)
Tomas Sinning (*1835-1901)
Antje Sinningh (*1836-1917)
Eisse Smith (*1880-1959)
Trientje Stoit (*1856-1922)
Hindrik Strating (*1843-1920)
Klaas Talens (*1814-1847)
Egbertje Timmer (*1897-)
Evert Timmer (*1871-1921)
Grietje Timmer (*1902-)
Henderika Timmer (*1899-)
Martje Korneli van der Tuuk (*1828-1913)
Harmina van der Veen (*1897-)
Willemtje van der Veen (*1854-1933)
Pieterke Veenstra (*1883-1933)
Sipke Veenstra (*1885-1924)
Jan Veldkamp (*1884-1940)
Jantje de Vries (*1884-)
Klaas de Vries (*1884-1937)
Jan Wieringa (*1889-1966)
Jogchum Wiersema (*1847-1905)
Jan Enne Willemsen (*1888-1957)

S7683

Overlijdensregister Aduard (Algemene bron)
hierin
Bette Alma (*1873-1941)
Alle van Bolhuis (*1851-1927)
Geessien Bolhuis (*1856-1928)
Jacobus Johannes van Bolhuis (*1888-1888)
NN van Bolhuis (-1891)
Pieter van Bolhuis (*1897-1898)
Pieter van Bolhuis (*1882-1945)
Popko van Bolhuis (*1859-1907)
Susanna Popkes van Bolhuis (*1824-1905)
Tienco Carsouw (*1892-1963)
Meindert Cleveringa (*1893-1915)
Titeia Rembertus Groenman (*1828-1890)
Tietcia Jans Huizinga (*1834-1834)
Fokke Pieters Kruizinga (*1837-1838)
Geert Heines Kruizinga (*1833-1834)
Grietje Dates Munting (*1811-1858)
Paulus Luies Munting (*1821-1873)
Anje de Noord (*1845-1937)
Dietje de Noord (*1833-1917)
Anne Rozema (*1884-1884)
Derk Rozema (*1884-1885)
Harm Rozema (*1879-1879)
Eise Ruiter (*1886-1889)
Frederika Ruiter (*1887-1889)
Frederika Ruiter (*1890-1891)
Roelf Ruiter (*1879-1879)
Menje Scharma (*1842-1915)
Hindrik Smit (*1843-1900)
Sietske Smit (*1874-1874)
Simon Smit (*1870-1870)
Simon Smit (*1873-1941)
Stientje Soesbeek (*1847-1921)
Louw Steegstra (*1855-1926)
Trijntje Steegstra (*1880-1882)
Sietske Westerhof (*1851-1921)
Sijtske Pieters Wieringa (*1810-1876)

S7684

Huwelijksregister 't Zandt (Algemene bron)
hierin
Petrus Werkman en Bertha Leseman
Roelf Smedema en Jantje van Niejenhuis
Reintje Polman en Hilje Dijksterhuis
Hendrik Idema en Aaltje Smid
Ane Kuipers en Abeltje Boerma
Jacob Santee-Nieweg en Roelina Santee-Boerma
Sierdus van den Broek en Sjamke Doornbos
Hendrik Mulder en Elizabeth Bouwman
Tonnis Bolhuis en Harmanna Houwerzijl
Luitje Doornbos en Tiemke Dennebos
Jan Brouwers en Grietje Weistra
Harm Rosenboom en Geertruida Oosterhuis
Pieter Kuper en Geessien Reiffers
Jan Brouwer en Alida Reiffers
Klaas Iwema en Anje Jansonius
Pieter van Ess en Anje Alsema
Barteld Buist en Brechtje Alsema
Edze Visscher en Jantje Nieuwenhuis
Pieter Balkema en Jantje Wieringa
Jan Bonnema en Grietje Balkema
Evert Timmer en Martje Balkema
Klaas Anthonie Stoppels en Martje Bonnema

S7685

Geboorteregister Oldehove (Algemene bron)
hierin
Kornelis Alserda (*1891-1962)
Hendriktje Boersema (*1847-1886)
Jelte Bolt (*1900-)
Roelf Bolt (*1889-)
Aaltje Bonninga (*1874-1963)
Jantje Bousema (*1871-)
Eldiena Brouwers (*1909-1997)
Hendriktje Brouwers (*1890-1964)
Fokko Duurtsema (*1835-1892)
Gerhardiena Folkerts (*1849-1922)
Hendrik Franssens (*1842-1916)
Aedske Gaaikema (*1883-1945)
Cato Gaaikema (*1902-1935)
Derk Gaaikema (*1861-1874)
Dirk Gaaikema (*1857-1858)
Dirk Gaaikema (*1886-)
Eke Gaaikema (*1859-1938)
Jacomina Gaaikema (*1855-1895)
Klaas Gaaikema (*1820-1864)
Klaas Luurt Gaaikema (*1881-1945)
Lucina Gaaikema (*1854-1875)
Luurt Klaassens Gaaikema (*1852-1904)
Antje Hendriks Hekkema (*1817-1881)
Stijntje Homan (*1862-1954)
Anna Kampstra (*1865-1868)
Antje Kampstra (*1864-1931)
Egbert Kampstra (*1862-1862)
Jan Kampstra (*1862-1862)
Tietia Kampstra (*1867-1885)
Zwaantje Kits (*1831-1907)
Gilles de Langen (*1899-)
Hilko de Langen (*1901-1902)
Hilko de Langen (*1907-1907)
Hillegina de Langen (*1909-1975)
Ida de Langen (*1903-)
Jan de Langen (*1861-1945)
Klaaske de Langen (*1905-1999)
Klazina de Langen (*1900-1978)
Trijntje de Langen (*1898-)
Bouktje Mersman (*1910-1958)
Derk Moes (*1863-1866)
Roelf Moes (*1823-1882)
Wilhelmus Johannes Moes (*1868-)
Lutske van der Molen (*1912-)
Pieter Oudman (*1890-1958)
Klaas Rietsema (*1890-1940)
Jakob Schuiringa (*1852-1883)
Petrus Jakob Schuiringa (*1889-1958)
Hinkelina Siegers (*1880-1911)
Dieuwerke Siertsema (*1890-1971)
Djurre Pieter Teenstra (*1879-)
Eke Lucina Teenstra (*1887-1961)
Jetske Jacomina Teenstra (*1882-1915)
Tetje Teninga (*1898-1984)
Aafke Lucina de Waard (*1883-1961)
Johanna Magretha de Waard (*1884-)
Jan van der Weijde (*1887-1964)
Jan Wiegers (*1893-1959)
Grietje van Wieren (*1902-)
Hendrika van Wieren (*1898-)
Johannes van Wieren (*1870-)
Johannes van Wieren (*1901-)
Libbe van Wieren (*1905-)
Lolke van Wieren (*1897-1902)
Grietje Wijdeveld (*1868-)
Jan Sjabe Wijdeveld (*1896-1961)
Rensktje van Wijk (*1896-)
Anna Zuideveld (*1869-1875)
Anna Elizabeth Zuideveld (*1875-1953)
Eke Lucina Zuideveld (*1871-1875)
Elizabeth Zuideveld (*1873-1875)
Lammert Zuideveld (*1872-1872)
Lucina Zuideveld (*1872-1872)