Bronnen Bronnen
Bronnen

S7836

0207 Burgerlijke stand Gelderland Aktenummer: 1310 (Algemene bron)
hierin
Geert George Drenth (*1894-)

S7837

0207 Burgerlijke stand Gelderland Aktenummer: 119 (Algemene bron)
hierin
Trientje Drenth (*1897-)

S7838

0207 Burgerlijke stand Gelderland Aktenummer: 922 (Algemene bron)
hierin
Wipke Drenth (*1899-)

S7839

Geboorteregister Sappemeer (Algemene bron)
hierin
Jelle Berg (*1869-1938)
Geert de Boer (*1900-1986)
Eenje Bouwman (*1866-)
Ida van der Broek (*1840-1884)
Steven van Delden (*1874-1941)
Margaretha Johanna Roelfina van Drielst (*1888-1952)
Kunnegina Geertruida Ensingh (*1907-)
Jan Romkes van der Goot (*1870-)
Jan Harssema (*1866-1951)
Geertje Hofker (*1868-1932)
Geertruid Kamphuis (*1854-)
Herman Kleefman (*1907-)
Elsine Kolle (*1892-)
Lambertus Kolle (*1895-)
Klaas van Leggelo (*1899-1964)
Jan Mast (*1915-)
Johannes Mast (*1914-)
Gerke Mulder (*1883-)
Jan Scholtens (*1817-1876)
Adrianus Seggers (*1911-)
Fenna Seggers (*1913-1918)
Harm Steen (*1909-1909)
Ipo Steen (*1908-1925)
Jantje Steen (*1906-1907)
Klaas Struik (*1891-)
Maria Struik (*1893-1991)
Harmannus Thoma (*1896-)
Luitje Harmannus Thoma (*1893-1975)
Jan Venema (*1898-1930)
Trijntje de Vries (*1894-1982)
Harm Wiekens (*1907-)
Trientje Wiekens (*1906-)
Jantina Woldhek (*1905-)

S7840

Geboorte, Assen, 23-07-1904, aktenummer 203 (Algemene bron)
hierin
Jantje Woltjer (*1904-)

S7841

0207 Burgerlijke stand Gelderland Aktenummer: 900 (Algemene bron)
hierin
Johannes van den Burg (*1899-)

S7842

Geboorteregister Finsterwolde (Algemene bron)
hierin
Wilko Bolland (*1899-)
Wubbo Elzinga (*1904-)
Maria Hassing (*1884-1957)
Renke Berend Hisken (*1888-1923)
Alida Anna Hofstee (*1878-1919)
Oktje Kasperts (*1888-)
Engeltje Kruize (*1889-)
Antje Mulder (*1904-)
Fenje Mulder (*1906-)
Freerk Mulder (*1891-)
Grietje Schuur (*1872-1954)

S7843

Overlijdensregister Scheemda 1914 (Algemene bron)
hierin
NN Alting (-1914)

S7844

Doop- en trouwboek Noordwolde (Algemene bron)
hierin
Sijm (Simen) Dates Mensema en Grietien Jans

S7845

Overlijdensregister Ezinge 1855 (Algemene bron)
hierin
Anje Harms de Waaij (*1786-1855)

S7846

Doop- en trouwboek Ezinge (Algemene bron)
hierin
Jan Willem Zanting (~1788-1844)

S7847

Doop- en trouwboek Midwolde (Algemene bron)
hierin
Alle Willems Koolstra (~1800-1870)

S7848

Huwelijksregister Grootegast (Algemene bron)
hierin
Gerrit Siemon Mensema en Ebeltje Postmus
Klaas Omges Nieweg en Wibbina Iwema Santee
Klaas Nieweg en Hendrika Kraaijinga
Derk van der Veen en Hendrika Kraaijinga
Jan Volkerts en Hendrika Kraaijinga
Klaas Nieweg en Aagtje van Duinen
Haring Nicolai en Froukje Munstra
Hendrik Bousema en Grietje Munstra
Willem Kuipers en Jeltje Munstra
Eppe Krijgsheld en Eltje Feringa
Johannes Jans de Waard en Alberdina Popko van Bolhuis
Johannes van Wieren en Anke Snip
Hendrik Wijkstra en Jantje Piers
Derk Wijkstra en Geeske Pantjes
Siebren van Wijk en Aaltje Wijkstra
Pieter Riewert Huizinga en Anna Annechiena de Graaff
Henderikus Piel en Korneliske Klamer

S7849

Algemene bron (Algemene bron)
Huwelijksregister 1842, archiefnummer 30-23, Burgerlijke Stand Leeuwarderadeel - Tresoar, inventarisnummer 2013, aktenummer 49
hierin
Date Siemons Mensema en Geertruida Gerrits Coerts

S7850

Algemene bron (Algemene bron)
Doopboek Herv. gem. Huizum, archiefnummer 28, Collectie doop-, trouw-, lidmaten- en begraafboeken - Tresoar, inventarisnummer 470, aktenummer 369
hierin
Geertruida Gerrits Coerts (~1809-1877)

S7852

Doopboek Wehe en Zuurdijk (Algemene bron)
hierin
Frouwke Menkes Knol (~1778-1832)

S7853

Doop- en trouwboek Westernieland en Saaksumhuizen (Algemene bron)
hierin
Leuzina Michiels (~1785-)

S7855

Doopboek Pieterburen en Wierhuizen (Algemene bron)
hierin
Adriaantje Klaassen Thema (~1794-1863)
Anje Klaassens Thema (~1800-1829)
Frouwke Klaassen Thema (~1797-1874)
Johanna Klaassen Thema (*1807-1833)
Klaardina Klaassen Thema (~1802-1833)
Leusina Klaassen Thema (~1795-1836)

S7856

Overlijdensregister Grijpskerk (Algemene bron)
hierin
Hilje de Boer (*1872-1907)
Hiltje Boerman (*1870-1895)
Vrouwke Hinderikus Boomgaard (~1801-1839)
Tetje Bouwma (*1870-1936)
Jannigien Dijkstra (*1870-1931)
Menne Alberts Douma (~1803-1865)
Eeuwe Feitsma (*1840-1914)
Johannes Feitsma (*1878-1928)
Trijntje Feitsma (*1882-1939)
Jacomina Gaaikema (*1855-1895)
Luurt Klaassens Gaaikema (*1852-1904)
Antje Wilhelmus Groenman (*1805-1859)
Roelof Haalstra (*1863-1946)
Maike Homan (*1867-1933)
Doewe Jans Huizinga (*1831-1831)
Gerrit Lucas Noordhof (*1853-1880)
Albert Poll (*1884-1951)
Kornelis Radema (*1898-1936)
Jantje Rosema (*1883-1908)
Eise Ruiter (*1903-1921)
Trientje Ruiter (*1912-1921)
Dirk Klaassens Teenstra (*1852-1884)
Djurre Pieters Teenstra (*1813-1866)
Djurre Siebrens Teenstra (*1816-1866)
Eke Lucina Teenstra (*1887-1961)
Janke Teenstra (*1845-1918)
Lusina Teenstra (*1843-1920)
Leusina Klaassen Thema (~1795-1836)
Gerard Torringa (*1872-1938)
Pieterke de Vries (*1872-1894)
Aafke Dirks de Waard (*1821-1886)
Aafke Lucina de Waard (*1877-1882)
Aafke Lucina de Waard (*1883-1961)
Dirk de Waard (*1853-1872)
Eke Dirks de Waard (*1819-1871)
Grietje de Waard (*1841-1894)
Klaas de Waard (*1848-1882)
Klaas Klaas de Waard (*1878-1911)
Klaas Klaas de Waard (*1887-1959)
Klaas Klaassens de Waard (*1815-1885)
Menke de Waard (*1854-1873)
Sijtse de Waard (*1861-1861)
Alberdina van Wieren (*1866-1882)
Ite van Wieren (*1880-1881)
Klaas van Wieren (*1873-1877)
Lolke van Wieren (*1839-1910)
NN van Wieren (-1883)
Renske van Wieren (*1876-1877)
Renske van Wieren (*1878-1879)
Wijbren van Wieren (*1868-1933)
Marten Witterholt (*1874-1902)
Jacob Zuideveld (*1841-1913)

S7857

Overlijdensregister Oldehove (Algemene bron)
hierin
Roelf Alma (*1872-1962)
Eise Bolt (*1892-1962)
Lammert Bolt (*1857-1939)
Hindriktje Bruins (*1867-1896)
Antje Dekker (*1868-1949)
Ridser Elzinga (*1841-1903)
Cato Gaaikema (*1902-1935)
Derk Gaaikema (*1861-1874)
Dirk Gaaikema (*1857-1858)
Klaas Gaaikema (*1820-1864)
Lucina Gaaikema (*1854-1875)
Antje Hendriks Hekkema (*1817-1881)
Anna Kampstra (*1865-1868)
Egbert Kampstra (*1862-1862)
Egbert Kampstra (*1873-1887)
Jan Kampstra (*1862-1862)
Anna Koekkoek (*1863-1925)
Hilko de Langen (*1901-1902)
Hilko de Langen (*1907-1907)
Jan de Langen (*1861-1945)
Markus Moes (*1836-1891)
NN Moes (-1873)
Klaas Rietsema (*1890-1940)
Albert Ruiter (*1862-1937)
Susanna Ruiter (*1864-1946)
Jakob Schuiringa (*1852-1883)
Tiemen Smid (*1851-1851)
Pieter Dirks Teenstra (*1841-1865)
Jetske de Waard (*1824-1869)
Lolke van Wieren (*1897-1902)
NN van Wieren (-1909)
Tetje van Wieren (*1892-1901)
Anna Zuideveld (*1869-1875)
Eke Lucina Zuideveld (*1871-1875)
Elizabeth Zuideveld (*1873-1875)
Lammert Zuideveld (*1872-1872)
Lucina Zuideveld (*1872-1872)